EO EOmini Laadstation type 2 Outlet 32A Zwart
Let op! Belangrijk!
Deze aanbieding is ZONDER app of loadbalancing!
De app is niet meer actief voor deze lader. De lader zelf werkt uiteraard prima en u heeft er een prima laadstation aan. De app en loadbalancing functionaliteit is komen te vervallen. Om die reden is dit laadstation dan ook zo goedkoop. Als u geen grote verbruikers in uw net heeft dan heeft u ook geen loadbalancing nodig. U kunt de lader verder prima bij de installatie qua laadvermogen instellen naar uw wensen.
Mooi vormgegeven en tevens kleinste laadstation ter wereld. De EOmini is compact en daarmee makkelijk te monteren op een muur of aan een laadpaal. Deze hoge kwaliteit laadbox is geschikt voor 1 fasig 32A opladen van uw elektrische auto met een type 1 of type 2 laadkabel.
Dit laadstation is geschikt om een elektrische auto op te laden met maximaal 1 x 32A.
Dit laadstation is ook beschikbaar in de kleur wit.
Plaatsing van het laadstation
Dit laadstation kan zowel binnen als buiten geplaatst worden. Het laadstation is bestand tegen zonlicht en omstandigheden zoals regen en hagel.
Levertijd
De levertijd is 2 tot 3 weken.
Installatie
Wij kunnen voor u de installatie regelen. Bel ons en we zorgen dat alles voor de installatie van uw laadbox of laadpaal geregeld wordt. U kunt ons bellen op 0251-748742.
Garantie
De garantie is 3 jaar volledige garantie op de laadbox en op de bijgeleverde laadkabel. De garantie geschiet op carry in basis.
Geschikt voor zowel type 1 als type 2
Deze laadbox type outlet is geschikt voor zowel auto's met een type 1 als een type 2 aansluiting aan autozijde.
Laadstandaard: | IEC 61196-2, Mode 3 |
Ingang spanning: | 1-Phase 230V / 50 Hz |
Max. ingang stroom: | 32A |
Max. uitgang vermogen: | 7,2kW / 32A |
Aansluitsysteem: | Contactdoos type 2 |
Omgevingstemperatuur: | -25C° tot +50C° |
Beschermingsgraad: | IP54 |
Behuizing: | Zilverkleurig kunststof behuizing |
Statusinformatie: | 1 LED |
Afmetingen (LxBxH): | 175x125x95 mm |
Gewicht: | 1,0kg |
Montage: | Wandmontage |